POKOJE

Pokoje Gościnne Adam w Ustroniu oferują przytulny wypoczynek, komfortowe warunki, rodzinną atmosferę …

Naszym Gościom oferujemy wygodne pokoje z łazienkami i TV. Do dyspozycji jest w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz możliwość wykupienia posiłków. W otoczeniu znajduje się duży ogrodzony ogród z zadaszonym grillem, przestronna altana, plac zabaw dla dzieci i parking zamykany na noc.

Pokój nr 1

3 osobowy pokój wyposażony jest w 2 osobowe łóżko małżeńskie oraz  rozkładaną sofę, łazienkę, stolik, szafę, szafki nocne,  TV.

Pokój nr 2

3 osobowy pokój wyposażony jest w 2 osobowe łóżko małżeńskie oraz 1 osobowe łóżko, łazienkę, stolik, szafę, szafkę,  TV i balkon.

Pokój nr 3

4 osobowy pokój wyposażony jest w 2 osobowe łóżko małżeńskie, rozkładaną sofę oraz 1 osobowe łóżko, łazienkę, stolik, szafę, szafki nocne, małą lodówkę,  TV i balkon.

Pokój nr 4

2 osobowy pokój wyposażony jest w 2 osobowe łóżko małżeńskie, łazienkę, stolik, szafę, szafki nocne, TV i balkon.

Pokój nr 5

2 osobowy pokój wyposażony jest w 2 osobowe łóżko małżeńskie, łazienkę, stolik, szafę, szafki nocne,  TV.

Pokój nr 6

2 osobowy pokój wyposażony jest w 2 osobowe łóżko małżeńskie, łazienkę, stolik, szafę, szafki nocne,  TV. Pokój posiada wyjście na ogród.

Pokój nr 7

2 osobowy pokój (z dostawką) wyposażony jest w 2 osobowe łóżko małżeńskie oraz rozkładany fotel , łazienkę, stolik, szafę, szafki nocne,  TV. Pokój posiada wyjście na ogród.

Pokój nr 8

2 osobowy pokój wyposażony jest w 2 osobowe łóżko małżeńskie, łazienkę, stolik, szafę, szafki nocne,  TV.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE